Definicja bogactwa
Seminarium z inwestowania w nieruchomości
Czy wiesz że nie potrzebujesz do tego pieniędzy?
poznaj KOD UMYSŁU
dopisz mnie
[info]

Motywacyjny kalendarz 2009 (22 styczeń 2009)

 

Z lekkim opóźnieniem (nie tylko przez prokrastynację;) wypuściłem dzisiaj kolejny (już trzeci!) produktywny kalendarz. ..więcej..
komentarzy: 0

Ideologia versus Ekonomia... (15 styczeń 2009)

 

... czyli mój pogląd na bardzo burzliwy, drażliwy, kontrowersyjny i refleksyjny temat - zarabiania na blogach. ..więcej..
komentarzy: 0

Program do rozliczenia PIT za 2008 rok (13 styczeń 2009)

 

Jak co roku, tak i teraz trzeba będzie rozliczyć się z różnych dochodów przed Urzędem Skarbowym. Ryczałtowcy do końca stycznia, pozostali do końca kwietnia. Znalazłem program, dzięki któremu wypełnianie PITów jest proste, lekkie i przyjemne... ..więcej..
komentarzy: 0

Gdzie są pieniądze w Web 2.0? (10 styczeń 2009)

 

Niedawno napisał do mnie pewien człowiek chcący założyć "portal społecznościowy". Na samo to hasło ciarki przechodzą mi po plecach i unikam tematu jak mogę. Czas jednak zmierzyć się z rzeczywistością - czy na "Web 2.0" można zarobić? ..więcej..
komentarzy: 1

Lista skarg i wniosków 2009 (07 styczeń 2009)

 

Nowy Rok mamy już od ponad tygodnia, ale ja borykam się cały czas ze starymi problemami. Oto moja lista skarg i wniosków do różnych e-instytucji z którymi współpracuję, a które chyba nie do końca zdają sobie sprawę z prędkości, z jaką zła informacja... ..więcej..
komentarzy: 0

Koniec z darmoekonomią! (07 styczeń 2009)

 

Ostatnio pojawiły się na kilku blogach ciekawe dyskusje na temat zarabiania w internecie. Osobiście wziąłem w nich udział, a tutaj jeszcze rozwinę swój pogląd - w internecie nie ma darmowych obiadów! ..więcej..
komentarzy: 2

Ewolucja modelu biznesowego (03 styczeń 2009)

 

Powoli zmieniam swój model biznesowy z zarabiania na contencie na zarabianie na aplikacjach internetowych. Nie będzie to jednak drastyczna zmiana - nadal głównym źródłem przychodów będą programy partnerskie. ..więcej..
komentarzy: 3

© 2006 by ebiznes
Allegro -- Sudoku -- stare gry